O nás

 konateľ : Ing Andrej Ondrejmiška

Kto sme?

naša rodinná spoločnosť pôsobí od roku 2010. Okrem digitálneho marketingu, marketingu vína, predaja a degustácii vín sa zaujímame o zdravý životný štýl. Pred tromi rokmi v Nemecku,  na jednej svetovej degustácii sme mali možnosť prvý krát skúsiť na vlastnej koži výživový doplnok zložený z polyfenolov, antokyanínov a resveratrolu. Jeden univerzitný profesor nám počas niekoľkých dní vyrozprával svoj príbeh. Hovoril nám o tom, ako má už deväť rokov rakovinu prostaty. Nechcel sa dať operovať a preto začal hľadať prírodné látky, ktoré mu môžu pomôcť. Stále veselý pán profesor sa strašne tešil, že našiel vďaka rôznym vedeckým štúdiám informácie o pozitívnych účinkoch polyfenolov. Človek si dá až vtedy do súvisu, prečo je vlastne červené víno tak zdravé. Povedali sme si, že by bolo perfektné mať produkt, ktorý je vynikajúci pre naše zdravie a pri tom neobsahuje alkohol. Ďalej mi rozprával o tom, ako športuje a aktívne žije vo svojich 75 rokoch. Hráva tenis a jeho rakovina prostaty je už 12 rokov v tom istom začiatočnom štádiu. To všetko vďaka polyfenolom z hrozna.

Požiadali sme ho, či by sme ten produkt mohli začať užívať a otestovať na sebe. Vo voľnom čase radi fyzicky pracujeme na farme alebo vo vinohrade. Je to perfektný relax a ušetríme na posilňovni. Prvá naša pozitívna skúsenosť s ŽI polyfenoly bola taká, že sme na druhý deň po fyzickom a stresujúcom predchádzajúcom dni nemali vôbec svalovú horúčku. Naše telo bolo  dokonale zregenerované. Únava bola preč. Už 3 roky študujeme na sebe účinky polyfenolov a s úsmevom na tvári Vám chceme dopriať ten istý pocit. Každodenným užívaním tohto zázraku sme sa dopracovali k rozhodnutiu, že sa podelíme o tieto perfektné pocity aj s ostatnými ľuďmi. Dnešný uponáhľaný život, stres, smog a nekvalitná strava z ďaleka, prinášajú do našich organizmov voľné radikály, chemikálie a často zabúdame na zdravú životosprávu. Voľné radikály vieme jednoducho eliminovať vďaka tomuto novému revolučnému a zdravému produktu.

 

 

 

 

 

 

Čo robíme a kam smerujeme ?

Pripravujeme pre Vás nový e-shop, ktorý pravidelne upravujeme a dopĺňame o nové informácie a nové predajné miesta. Tie pribúdajú ako huby po daždi.

Práve sme obdržali výsledky testou od z Nemeckého Inštitútu pre Biochémiu na anti-doping a testy dopadli negatívne 🙂

 

V spolupráci s rôznymi majstrami sveta o nedlho zverejníme ich skúsenosti s našim výživovým doplnkom.  Už čoskoro budete čítať od rôznych konzumentov o pozitívnych skúsenostiach so ŽI polyfenoly.

 Juraj Sagan je profesionálny cyklista, starší brat Petra Sagana

Martin Chorváth (born October 9, 1980) is a Slovak sprint canoer who competed in the early to mid-2000s. He won a gold medal in the K-4 200 m event at the 2002 ICF Canoe Sprint World Championships in Seville. Chorváth also competed in the K-1 500 m event at the 2004 Summer Olympics in Athens, but was eliminated in the semifinals.      zdroj: wikipedia

 

 

 

 

 

Ďalší spokojný zákazníci:

 Andrej Drahoš- Už nemám svalovú horúčku

  Lepšie sa nám dýchlo na pretekoch povedali mladé panie 🙂

 

10 ročnému chlapcovi sa spravil vredík pod okom. Nasadili sme polyfenoly.

Pozrite sa ako sa to vylepšilo len po 8 hodinách.

a takto to vyzerá po týždni užívania ŽI polyfenol, vredík je preč!

 

 

 

 nemám svalovú horúčku po ťažkých tréningoch

 

 Margitka z Levíc- o 85% menej bolestí pri najagresívnejšej ferme reumy

 

 

 

 

 

 

 

 Nebolí na hlava a nemám už migrénu

 

  Peter Ceco Raček- už ma netrápi Dna a môžem kludne spávať. Ráno mi nepuchnú prsty.

 Janka z Vajnor- keď užívam ŽI polyfenoly, tak nemám reumu a mirény

 

 

 

   Dimitar Nikolov- vďaka ŽI polyfenolom som zvládol tréningi, ako nikdy pred tým.

 

   Slávomí Hajdučík- už nemám chronický kašel a svalovú horčku

 

 Olga Pinevich-Todoriuk – nemám dnu a nebolieva ma už ráno hlava. Cítim sa oveľa lepšie

     ŽI polyfenoly mi zachránili život

     Stelios Tsiris- ŽI polyfenoly mi rýchlo odbúravajú alkohol z teľa

 Kefy- po dvoch mesiacoch užívania mi odišla Dna

 

  Rodrigo zo Španielska- mal som problémy s pečeňou. Po Týždni užívania ŽI polyfenolov ich

už nemám. Doložím to aj krvnými testami.

 

  Tor z Nórska- užíval som tabletky na vysoký tlak. Teraz užívam len ŽI polyfenoly

 

 

 Chua- mal som problémy od žalúdka a ŽI polyfenoly mi do desiatich minút hneď pomohli

 

 Gusepe- potrebujem si dať ŽI polyfenol ráno po ťažkej párty, aby som mohol hneď šoférovať a odbúral som zviškový alkohol

 Majka- už nemám bolesti ramena a tenisový lakeť