Publikované

Majku z Levíc už netrápi tenisový lakeť

Nedá mi, aby som sa nevyjadrila k produktu Ži polyfenol. Musím sa priznať,že priekopníkom v našej rodine pri užívaní hroznových polyfenolov je naša babka Margitka, ktorá ho objavila na internete. Kedže trpí artritídou a bolesť je jej každodennou súčasťou, hľadala niečo na zmiernenie týchto svojích bolestí. Na naše veľké potešenie našla. Našla ŽI polyfenol a na základe jej skúseností a odporúčania som si tento produkt zakúpila aj ja. Pretože ma veľmi bolelo rameno a mala som aj tzv. tenisový lakeť. Píšem vám, že ako veľmi ma to bolievalo, ale po štyroch dňoch užívania polyfenolov ma ruka prestala bolieť! Toto je prvý výživový doplnok, ktorý mi pomohol a ktorý vrelo odporúčam svojim priateľom. Ďakujem za ŽI polyfenol. Majka

                                                                     Ako dlho ste s tým mala problémy?

                                                                                    Aj ste užívala nejake lieky?

Veľmi dlho. Neviem presne… 10 a viac rokov sporadicky.

Raz ma ruka bolela viac, inokedy menej, ale stále bolela. Veľmi som u lekárov nepochodila. Do lakťa som dostala jeden obstrek a do ramena tiež.

Potom mi doktor povedal, že viac injekcií mi dať nemôž, alebo by som ho mohla žalovať. Neviem za čo a tak som sa na to vykašlala. Pomáhalo mi more a teplo.

Ja som šťastná, lebo keď je takéto počasie, ako dnes, tak už mám v sebe dve tabletky od bolesti.

Vďaka ŽI polyfenolom, že ma už teraz nič nebolí.