Publikované

Kto sa s ním nepopasoval, neprežil mladosť.

Aj takto by sme mohli začať hovoriť o puberte a úskaliami s ním spojené. Začalo to pubertou a pokračovalo to kým sa to samé nevytratilo. Áno, hovoríme o akné. Niekomu nenabehlo vôbec a niekto sa ho nevedel zbaviť až do dospelosti.  Málokomu to vôbec nevadilo a niekomu sa vytláčanie pupáčikov stalo hoby 😊.

Nebudeme sa v tomto článku zaoberať tým, že aké druhy akné poznáme. Nás zaujíma, že aké skúsenosti s akné máte Vy a čo Vám pomohlo pri ich redukovaní?

Naša klientka má 14 ročného syna. Ona používa Ži dobre Olej na hydratáciu pleti. Je s olejom veľmi spokojná a napadla ju úžasná vec. Začala natierať svojmu synovi Jankovi akné na čele.

Tento sa do teraz s akné pasoval viac krát za deň. Vytláča si ich, používa rôzne prostriedky na ich odstránenie a nič mu nepomáhalo. Bolo mu to už nepríjemné a chcel by vyzerať dobre. Nechce už mať hnisavé pupáčiky po čele. Mamina mu to začala natierať ráno, na obed a večer. Natiera mu ho už tri dni. Premena začala a pozrite sa na to sami, ako sa mení jeho mládenecké čelo už po troch dňoch.

Určite ste už videli podobných fotografií kopec, ale teraz už vieme, že pozitívne premeny sa dejú už za pár dní. Máte doma niekoho, kto si to chce vyskúšať na vlastnej koži?

Viac o produkte nájdete tu!