Publikované

Ako sa zbaviť pálenia záhy skôr, ako začne obmedzovať váš život?

 

 

Stres a úzkosť sa stali neželanými spoločníkmi našich bežných dní. Hektickosť každodenného života a túžba dosiahnuť stále viac, ovplyvňujú naše psychické i fyzické zdravie. Civilizačné ochorenia, ale aj rôzne iné choroby spôsobené a ovplyvnené stresom, postihujú veľkú časť populácie. Medzi takéto choroby radíme aj ochorenia tráviaceho traktu. Medzi najznámejšie ochorenie tráviaceho traktu patrí pyróza, ľudovým názvom, pálenie záhy. Ako sa zbaviť pálenia záhy skôr, ako začne obmedzovať váš život?

Toto ochorenie v rôznej miere postihuje až 50% ľudí. Zrejme ste už zažili pálčivú bolesť za hrudnou kosťou, spojenú s kyslou či horkou chuťou v ústach. Ide o spätný návrat potravy zo žalúdka do pažeráka, kedy sa natrávená potrava a veľké množstvo žalúdočných štiav, vracia späť. Otázkou zostáva, prečo vlastne k refluxu a k nadmernej tvorbe žalúdočných kyselín dochádza. Možných príčin je celý rad.

Jednou z príčinou refluxu je nadmerná konzumácia výdatných a ťažkých jedál, najmä vo večerných hodinách. Hoci nám večerné maškrtenie chutí, spomaľuje naše trávenie a my sa necítime dobre. Spúšťačom refluxu môže byť aj stres a nadváha, ale aj cigaretka hneď po jedle.

Ak vás trápi pálenie záhy, nemusíte siahať po tabletkách z lekárne. Naše ŽI Polyfenoly budú s pyrózou bojovať za vás a pálenia záhy sa zbavíte skôr, ako začne obmedzovať váš život! Živým príkladom je pán Ján (60r.), ktorý začal naše ŽI Polyfenoly užívať len nedávno. Prečítajte si prepis nahrávky, ktorú nám pán Ján poslal alebo si vypočujte jej autentickú verziu:

„Mám problémy so záhou, už ma to ťaží od Silvestra, avšak po Veľkej noci ma to chytilo tak, že som nemohol ani jesť. V sobotu večer som si dal prvé dve dávky, ďalšiu dávku som si dal v nedeľu a v pondelok. Cítim sa lepšie. V nedeľu mi chutil už aj obed a večera. Cítim, že bolesti, ktoré som mal okolo reflexu, ustupujú. Jednoducho, voľačo tam musí byť, čo mi pomohlo, neviem si to vysvetliť.“

Živá nahrávka

Konzumácia 4g ŽI Polyfenolu (odporúčaná denná dávka na dospelého človeka, ktorý váži 75kg) vám nielen na základe uvedeného svedectva, výrazne a s rýchlym nástupom účinku, pomôže s príznakmi refluxu. Zbavte sa pálenia záhy skôr, ako začne obmedzovať váš život.

Produkty si môžete zakúpiť tu